Antec 900 - Obudowa w praktyce

Dostosuj

Antec 900 - Obudowa w praktyce

Obudowa w praktyce

Jak wspomniałem na początku, uczę się dopiero recenzować obudowy, więc też i nie mam zebranego dużo sprzętu, ale od czego ma się kolegów. Niestety, ale nie udało mi się wypożyczyć żadnej płyty głównej aby samemu podłubać ale za to… znalazłem cały zmontowany zestaw. Stworzył go mój kumpel – Samhain, który jak to ma w zwyczaju zamontował chłodzenie wodne.



Jak widzicie, jest zazwyczaj spotykana ilość miejsca, spokojnie zmieścimy płytę główną, jednak mogą zacząć się problemy z kablami. Otóż klasyka – jeżeli nie pospina się fikuśnie kabli to po prostu burdel. Pamiętajcie – w tej budzie jest okno. Jednakże, uporządkowanie kabli wymaga trochę kombinowania, gdyż nie mamy aż tak dużo miejsca, zaś obudowa nie ma możliwości poprzeciągania kabli pod blachą z drugiej strony. Samhainowi udało się to całkiem przyzwoicie, z tym że jak przyjrzycie się, na dole jest zasilacz z odpinanymi kablami, co też ułatwia sprawę. Jednakże, nawet nie mając tego udogodnienia – w Antecu jest łatwiej upchać zbędne przewody, gdyż zasilacz jest na dole obudowy i nie jest blokowany przez CD-Rom, jak zazwyczaj ma to miejsce w klasycznych obudowach.



Dla porównania inna fotka znaleziona na internecie. Przykład jak podłączy się wszystko jak leci, bez uprzedniego postarania się aby jakoś to ułożyć.

Podsumowując – jest klasyczna ilość miejsca, nie ma zbędnych wolnych przestrzeni, ale nie ma też przesadnej ciasnoty.

Wentylatory

Czas na wrażenia odsłuchowe, czyli czy ilość wentylatorów pozwala znieść włączony komputer. Jak było wcześniej wspomniane, wentylatory mają przełączniki umożliwiające wybranie trzech trybów kręcenia. Od razu mogę powiedzieć, że dla mnie dopuszczalny był tylko tryb „low”. Wentylatory są słyszalne, ale nie jest to uciążliwy szum, większość z Was uznało to by za cicho, ale ja jestem mocno przewrażliwiony ;) Włączając tryb średni, poziom hałasu się zwiększa, zaś tryb „high” to jednak, w moim odczuciu już za głośno.

Inżynierowie Anteca wymyślili tak przednie tylni wentyl oraz wentyl u góry, że wyciągają powietrze ze środka, zaś przednie zaciągają do środka. Oczywiście przy okazji świecą na niebiesko.





Wstęp | Opakowanie | Wygląd zewnętrzny | Wygląd wewnątrz | Obudowa w praktyce | Podsumowanie

KomentarzeKomentarze

  • Dodawanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
    Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem eSports.pl, możesz się zarejestrować tutaj.
Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu eSports.pl oraz serwisów pokrewnych, który nie ponosi odpowiedzialności za treść opublikowanych opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie zasady, zawiadom o tym redakcję eSports.pl.
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4261 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.